Proč si vybrat jazykové doučování online u nás?

Jazykove_doucovani_online_benefity

Úterý, 25. října 2022, 12:56

Uvažujete nad jazykovým doučováním pro sebe či svou rodinu? Nemůžete se rozhodnout, u které jazykové školy si doučování zajistit? Odpověď je jednoduchá! Naše jazykové doučování online Vám nabízí širokou škálu výhod, které pro Vás mohou být při hledání jazykového doučování klíčové.

V tomto článku si můžete přečíst odpovědi na nejčastější dotazy, které nám lidé při hledání jazykového doučování pokládají.

Jaké jsou největší benefity online výuky?

Online výuka cizích jazyků se v poslední době stává stále více oblíbenou.

Naši klienti vnímají jako největší benefity jazykového doučování online možnost studia cizího jazyka z pohodlí domova, ale i z kanceláře, dovolené či auta! Nemusíte mít účet na platformách jako Skype či Microsoft Teams, zašleme Vám odkaz, na který stačí kliknout a jazykové doučování může začít! Jde to i z mobilu! Jako další velké plus vnímají naši klienti uspořený čas i peníze za dojíždění. Vyberte si z naší nabídky jazykového doučování online, který cizí jazyk chcete studovat a spojte se s naší koordinátorkou jazykového doučování. Pak už se stačí jen připojit!

Musím doučování uhradit předem? Mohu doučování hradit ve splátkách?

Způsob hrazení jazykových kurzů je nejčastěji kladený dotaz. Naše jazykové doučování online Vám nabízí možnost hrazení kurzu na základě pravidelných měsíčních faktur bez jakéhokoliv navýšení. Kurz proto není nutné hradit předem, avšak máte-li o tento způsob platby zájem, výuku je možno si i předplatit.

Mohu platit poukázkami? Může mi na jazykový kurz přispět zaměstnavatel?

K předchozí otázce se váže také dotaz na možnost platby poukázkami či uplatnění příspěvku zaměstnavatele. Akceptujeme poukázky Sodexo, Edenred, Benefit a další. Jazykové doučování můžete také uhradit prostřednictvím šeku, online platby benefit kartou či přes portál společnosti, která Vám poskytuje Váš firemní benefit. Pokud máte na studium cizího jazyka vyhrazen příspěvek zaměstnavatele, i jeho akceptací se našim klientům snažíme co nejvíce vyhovět. Samozřejmě Vám Váš zaměstnavatel může uhradit i celý kurz, ne jen jeho část.

Může být smlouva vedena na firmu, pro kterou pracuji?

I v tomto případě se našim klientům snažíme vyhovět, a pokud to jejich firma vyžaduje, není problém smlouvu navést na jejich zaměstnavatele. Většina zaměstnavatelů k úhradě kurzu zaměstnanci vyžaduje pouze fakturu ke kurzu či potvrzení školy o poskytování výuky danému klientovi.

Pokud zameškám hodinu, mohu si ji nahradit?

Počítáme se všemi situacemi od nemocí po dovolené, proto si v případě včasné domluvy můžete své lekce zdarma nahradit! Pokud se ze svého jazykového doučování omluvíte minimálně 24 hodin předem, na nahrazení lekce máte až 3 měsíce od původního data výuky!

Kontaktujte nás!

V případě zájmu o jazykové doučování či o více informací neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykového doučování na e-mailu info@jazykovedoucovani.cz či na telefonním čísle +420 774 118 911.

Hlavní menu

Kontaktujte nás

Dokumenty